Dvanáct podmínek k dědictví

21. srpna 2015 v 10:32 | Alape |  denní střípky
Život je zvláštní hra ... a kdybych všechno tak "neprožívala", tak bych si to i užívala :)



Objevila jsem pravdivost dalšího přísloví nebo hlášky, to je jedno, jak se to nazve, podstatnější je asi spíš stejně obsah:

Nikdy není tak špatně ...
... aby nemohlo být ještě hůř.

Jsou chvíle, kdy se tomu člověk zasměje jako děsný blbosti a jsou zas jiné, kdy nezbývá než zatnout zuby a snažit se pokračovat dál ...

Našla jsem jeden prima film na youtube - tak můžete mrknout :) Fakt stojí za to, i když je delší.
Je to příběh o životních hodnotách a proměně jednoho mladého muže ... možná bych film žánrově přirovnala k Pokojnému bojovníkovi - i když je úplně z jiného prostředí a s jiným příběhem a není tu ani žádná esoterika :)


DVANÁCT PODMÍNEK K DĚDICTVÍ



autor: Lukáš Badal, zdroj: YouTube


Díky za návštěvu a přeji všem krásný zbytek léta :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eva eva | E-mail | 2. září 2015 v 21:31 | Reagovat

No paráda,zase něco od tebe Alape.
Na film se podívám určitě. Člověk kolikrát padne až na dno a myslí si,že to už je to dno a pak je ještě jedno dno...a nějak se to nechce střídat s tím "jednou jsi dole jednou nahoře". Anebo jsou intervaly ve střídání hodně dlouhé. Doufám,že to tak bereš jak píšeš. Opravdu nikdy není tak zle,aby nemohlo být hůř. Takže je teď vlastně dobře. Mám pravdu? U mě je to momentálně o tom,že se mi bez cizí pomoci daří splácet dluhy a to je teď pro moje psyché dost podstatná věc. Když mám klid (relativní) v duši,daří se pomaloučku všemu podstatnému okolo mě. Všemu,co mohu alespoń trochu ovlivnit. Snad rozumíš,co tu plácám a co tím chtěl básník říct. ??? Život je fajn ne? ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Free counters!