Můj milý deníčku ... aneb čas změn

22. března 2015 v 17:32 | Alape |  denní střípky
Na delší dobu jsem se odmlčela … Má to jeden jediný a poměrně prostý důvod: práci.


Konečně, po tom nekonečně dlouhém období nezájmu a prázdnoty, mě opět začalo bavit objevovat svět a nové možnosti. Začala jsem se poohlížet po nějaké práci. Ale ne ledajaké. V první fázi mě práce samotná, tedy projekt, musí oslovit. Potom zvažuji, jak s tím budu schopná naložit já a jakým způsobem ho zhodnotím. Třetí fází je pak finanční ohodnocení. Ano, vím, mám to jinak … většinu lidí zajímají na prvním místě peníze … Každý jsme jiný.
Jelikož se neustále všude píše, že internet je plný peněz, rozhodla jsem se pro průzkum právě této oblasti. Za velice krátkou dobu jsem se naučila a objevila spoustu, pro mě, nových věcí. Jednou z nich je např. ta, že všemi tak nenáviděný Facebook, není jen obyčejná drbárna, ale pokud víte, jak ho správně použít - je to i úžasný pracovní nástroj!
Díky psaní sem na blog, kdy jsem si osvojila základy, není pro mě nyní problém udělat si vlastní stránky během "chvilky" na jakýkoli projekt.
A v neposlední řadě jsem zjistila, že existuje nejen klasické MLM, ale i jeho "odnož" - síťový marketing (což jedni pojímají jako to samé, jen lépe znějící) - já to mám tak, že existují projekty, které se dají dělat výhradně přes počítač … jsou výdělečné a časově poměrně nenáročné J.
Na straně druhé je ovšem nutné zvažovat mnohonásobně více oproti "reálu" plusy a mínusy daných nabídek. Všichni víme, že i v běžném světě je spousta podvodníků a podvodů - v internetovém to platí několikanásobně víc - za virtuální realitu se dá schovat cokoli a kdokoli …
K vánocům jsem si přála dostat pod stromeček kvalitní produkt a projekt. Přání se mi zhmotnilo skoro okamžitě - 30.12. jsem se do jednoho takového zaregistrovala. Na další dva jsem si musela počkat do února a března. Jde to fofrem J … a jsem za to vděčná. Zjišťuji, že mě nejenže začíná opět bavit práce s lidmi, navíc i díky tomu získávám pevnou půdu pod nohama.
Na jedné straně vím, že dělám nové věci a na straně druhé je pocit, jako bych to dělala odedávna…

* * * * *

Přeji všem krásné jaro plné klidu a pohody a sluníčka.

https://www.youtube.com/watch?v=aYMBxacXJK8, autor: Indies Scope
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eva eva | E-mail | 26. května 2015 v 19:20 | Reagovat

Je dobře,že ses Alape dokázala z toho prázdna vyšvihnout směrem vzhůru. Máš zase pevnou půdu pod nohama. Všechno jsi dokázala vlastním úsilím. Ať se ti kočko daří ve všech směrech. Zasloužíš si to, sakra si to zasloužíš. Budu občas nakukovat,tak zase napiš

2 Helena Helena | E-mail | 5. července 2015 v 19:08 | Reagovat

Ali,jak se daří? :-) Dej pozor, abys té práci nepropadla. :-)

3 alape alape | 21. srpna 2015 v 10:44 | Reagovat

[1]: Díky moc, Evi, za podporu! :-)

4 alape alape | 21. srpna 2015 v 10:45 | Reagovat

[2]: Heli, snaha byla :-D ale nezdařilo se :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Free counters!