detoxikace/ neera stromový sirup - 2

10. května 2014 v 0:03 | Alape |  recepty
1. díl zde
Ještě než začnu pokračováním mého detoxikačního dobrodružství, chci se s vámi podělit o další zkušenost:

Na tom, že všechno pochází primárně z psychiky, se myslím, shodneme všichni. Jen se s tím někdy zatraceně těžko pracuje.
Za poslední roky jsem docela dost přibrala. Teda - není ze mě dvoumetrákový mamut, ale přeci jen mi to už není pohodlné. Prostě se v tom těle necítím dobře. Mohla jsem si říkat tisíckrát, že hubnu, jsem hubenější a já nevím co ještě z různých afirmací, nefungovalo to. Ani představivost, ani jiné metody, co znám. (na cvičení jsem neměla sílu) Teprve po otevření toho starého 'pandořina' problému a jeho znovuprožití a snad i pochopení jsem si řekla, "opravdově a s vnitřním prožitkem", že už ty kila navíc hlavně v oblasti břicha - NEPOTŘEBUJU - protože už necítím nutnost mít tento typ ochrany, obranných valů (pro tento konkrétní účel) - tak bez jakéhokoli úsilí (rozuměj diety nebo cvičení) jsem šla samovolně dolů o 3 - 4 kg !!! (možná i necelých 5, přesně nevím, nesledovala jsem váhu zas tak často) v rámci asi jednoho měsíce (duben)- což je bombový!


*****


3. den (4.5.2014): vyhodila jsem další 2 plesnivé citrony
den začínám slanou vodou, vlažnou
už od 3h ráno lítám na wc (střeva se intenzivně a hlavně rychle čistí ...), takže dneska se držím doma, abych ho měla neustále po ruce v případě potřeby...
začínám cvičit (no konečně ... !!!) vytáhla jsem 'AB circle pro' z podstolu a jedu 12 minut podle videa http://www.youtube.com/watch?v=4bfC_FoJ-T0. (koupila jsem si ho akorát někdy v tom období, kdy jsem měla trombozu, se kterou jsem na tom ale cvičit nesměla, takže se to celé minulo - já ho poctivě složila, dala pod stůl a tiše zapomněla. Jedno ze Štěpánčiných doporučení na základě tarotu bylo cvičení, nejlépe s kolem, nebo kruhem ... :-). Jsem zvědavá, jestli ty doporučované 3 minuty denně, co všude slibují na netu, mi dopomohou k postavě, jakou má ta předcvičující, haha ...)
Cítím mírný tlak v hlavě, zvyšuji ještě víc pitný režim, včera večer jsem si zase přidala Enterosgel (článek zde), dnes si ho vezmu i v průběhu dne ... moc toxinů asi.
(na tom "výčnělku" uprostřed mezi držadly bylo původně elektronické počítadlo - výrobce pravděpodobně nepočítal s tím, že bude mít někdo doma 2 chlupaté neplechy, kteří po tom budou skákat ... Mlčící)

Tak jsem zjistila, že ten třetí den je naprosto krizový a že ho fakt nedávám - odpadla jsem někdy k večeru, pak jsem se vzbudila kolem 21h a cítila jsem se naprosto strašně, po všech stránkách. Vzala jsem si něco lehkého k jídlu, co jsem našla doma v záměrně "vyluxované" lednici a spíži ... ale když je hlad, je jedlý všechno. /Teda nic drastickýho - udělala jsem si pohankovou kaši s ghí a troškou biokakaa, mňam ... /. Cítím se slabá, točí se mi hlava. Jdu se zmatlat kafrem (za to může asi to cvičení - byla jsem tak 'nažhavená', že jsem si to střihla ještě dalších 6 minut - a asi to celkově bylo moc, když jsem doteď nedělala nic)
No jo ... možná budu za blba, ale aspoň upřímnýho.


4. den (5.5.2014): cítím se suprově a jsem děsný "king", protože jsem konečně vydržela celý den jen na tekuté "stravě"
cvičím, ale kratší dobu (ono to gruntování je taky tělocvik sám o sobě :-) )
další pozitivum, které zjišťuju: přestalo mi chutnat kafe!

5. den (6.5.2014): stejný jako 4. den

6. den (7.5.2014): samovolně mi přestaly chutnat cigarety, což je super, takže bez problémů přecházím na elektronickou
včera jsem si odpoledne všimla, že mám břicho jak pumlíč - ale měkký, což znamená, že tělo zadržuje vodu, protože je překyselený - takže dneska jsem ještě zařadila čaj od Jentschury, který mám koupený už delší dobu (a taky čekal v šuplíku na vhodný okamžik :-) )


Kniha, kterou mám, je již 16. vydání, což svědčí o velkém zájmu a mluví samo za sebe. Vzadu jsou uvedené webovky: www.regenerujte.cz
Tento čaj je sypaný, ale je případně k dispozici i v nálevových sáčcích. Dobrý popis čaje je např. zde.

sjela jsem si do Madal Bal na Floru koupit další Neeru, abych mohla pokračovat (malá vychytávka: přímo u nich v obchodě stojí ten litrový sirup o 100,-Kč míň jak jinde!!! - tj. 890,-)

7. den (8.5.2014): poslední dávka z první plechovky
malý postřeh pro všechny, kteří jako já nepoužívaj matematiku ... : 1 litr na 7 dní nevyjde po 150ml dávkách, mě dnes chybělo 50 ml, což je - logické ... tak jsem ho dolila z další plechovky. (chce to dávat něco kolem 140ml / 1000:7=142,9)
jinak se cítím skvěle, hlad nemám, ale je pravda, že piju pořád - hodně čaje, vodu, 1x za hodinu neeru
nárůst energie, celkově pocitově lehčí a pružnější tělo


pokračování (možná Smějící se )

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | E-mail | Web | 10. května 2014 v 11:59 | Reagovat

Ali psalajsem ti dlouhatánský komentář a Pc mi sjelo dolů, on se ten Notas dost přehřívá, takže přijdu zase později.Čau. :-)

2 Helena Helena | E-mail | Web | 10. května 2014 v 22:35 | Reagovat

Ali to s tím hubnutím musím vyzkoušet.
Váha mi tak trochu stojí, i když jezdím na kole a chodím walking.Ale né, už se to pohnulo směrem dolů. :D Místo škrabky na jazyk používám nerezovou lžičku, s kterou si čistím jazyk, ale při takové kůře, joku tedˇ podstupuješ ty, je to přímo nutností. Tělo vylušuje a tráví všechno možné.Já bych na to nebyla, možná i ano, ale kdysi mi jeden ruský léšitel řekl, že nemám držet hladovky, protože mám něco s krevním cukrem, který potom rychle klesá či co, už si to moc nepamatuji.Proto si myslím, že je to hodně individuální, a měla bys být zdravá.V každém případě ti Ali věřím, že se cítíš skvěle a plná vitality, jak by ti bylo 18. :D  :-D Má to něco do sebe.Co na to říkají tví kočičáci?♥♥♥

3 alape alape | E-mail | Web | 11. května 2014 v 0:33 | Reagovat

[2]: Heli - to hubnutí má jediný háček: vědět přesně ten problém, který za tím je ... pak to jde :-)
Neera není úplně klasická hladovka. Teď nemůžu najít kde, ale někde jsem četla na netu, že se ten nápoj vstřebává přímo do krve, čímž dodává tělu minerály a jiné, proto ta energetická podpora (sirup je sám o sobě hodně sladký).
Já to už potřebovala jak "sůl" - víc jak 4-5 let jsem se nepročistila. Možná je plusem, že předtím jsem o sebe dbala dobře a pravidelně. Teď ale tenhle výpadek musím nějak dohnat!
Kočičáci jsou naštvaní a vyšilují: mají problém se zorientovat v tom úklidovém chaosu a do misky jim nic spešl z kuchyně teď nehvízdne. Hermes se dokonce urazil tak, že celý jeden den byl zalezlý pod ledničkou, až jsem myslela, že je chudák nemocný na umření. A on zmetek zatím jen stávkoval... :-D
♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Free counters!