chemtrails 4 / paraziti

7. ledna 2014 v 3:30 | Alape |  mé prožitky a zkušenosti
Dost mě překvapilo při hledání na netu, kterým jsem strávila více jak 4 dny dost intenzivně - že spousta článků, které jsem si pamatovala z dřívějška, že mě něčím oslovily, už neexistují. Jsou smazány. Hlavně tedy ty, které se zaobíraly zdravotními problémy z chemtrails ... (zatímco těch všeobecných s různými fotkami a videi je zatím dost - a přibývají nové, těchto o nemocích jaksi ubylo ... a nebo jsou lépe schované a nepodařilo se mi na ně narazit?!)Jak se projevuje zasažení chemtrails na fyzickém těle? Problémy s krví a krvetvorbou, zvýšená hustota krve, trombózy, krvácení z nosu, silné a opakované častější krvácení při menstruaci, bolesti hlavy, rozostřené vidění, pálení očí, rýma, kašel, těžké dýchání, zápaly plic, embólie plic, bolesti svalů, těžko léčitelné nákazy boreliózou, chlamydie, výrazné zhoršení paměti, ztráta ostrého vidění a jasného slyšení, aj.
Jak se projevuje zasažení morgelony a aktivace nanočásticového systému v lidském organismu: svědění kůže až do bolestných stavů, problémy neurologického charakteru, zhoršení paměti, bolesti svalů, křeče, utkvělé myšlenky, hlasy.

za pozornost stojí též článek na orgo.net o tromboze a jogurtech (zkušenost jedné paní)

jinak na orgo-net.blogspot.cz naleznete spousty článků o chemtrails. (Jen se mi zde trochu hůře orientuje, ale možná je to jen věc cviku.)
Taktéž www.osud.cz je dobře zásobený těmito články. Problém je, že jen některé jsou volně přístupné - ke všem článkům mají přístup jen platící čtenáři.


Takže, když se nyní zaměřím na sebe a tedy fakta, kterými jsem si prošla vlastní zkušeností (která si dávám do možné souvislosti s chemtrails):
někdy kolem roku cca 2007-9 jsem začala chodit po léčitelích s tím, že mám problém se soustředěností a krátkodobou pamětí (což byl pro mě, v té době podnikatelku, opravdu problém). Též se objevovala občasná dušnost a velmi špatný spánek.
2010 - tromboza (jak jsem zmínila v předchozích článcích) a únavový syndrom - se kterým jsem se snažila něco udělat i tím, že jsem šla např. k paní Klocové pracující s Diacomem http://www.zdraviaprevence.cz/uvod.html. Tenkrát mě fakt hodně překvapilo, když mi diagnostikovala mimo spoustu jiných parazitů i chlamydie a borelie, tedy lymskou boreliozu. (musím podotknout, že klíště mě kouslo naposled, alespoň,co vím, snad jako slečnu ... tedy před více jak dvaceti lety).
Využila jsem i možnost frekvenčního léčení tímto přístrojem (což jiné podobné tomuto neumí / nebo neuměly - neznám současný stav) a na doporučení jsem brala několik 'doplňků', ale hlavně chci zmínit Anti-parasite od Starlife a PM Chlamydil Extra (červený) od Purus-Meda. Myslím, že hlavně tato trojkombinace mi pomáhala fungovat relativně normálně, což bylo super.
Léčba tímto přístrojem je finančně náročnější, proto jsem už dál nepokračovala a užívala jen tablety. Nicmémě diagnostika je cenově dostupná a stojí za to si na ní zajít (já se chystám opětovně tento rok - jsem docela zvědavá, jaké se ukážou změny po 3 letech). Ale o tom zas jindy v jiném článku.
V této době, kdy jsem tedy více sledovala a všímala si "trombotických lidí", jsem se také poměrně často setkávala i s lidmi řešícími chlamydie. Doporučovala jsem jim Chlamydil, který jsem sama užívala, a setkával se všude s úspěchem, takže to vypadá, že je to jeden z mála (pokud ne jediný) přípravek, který funguje. Ale pozor! Ten červený, který má zesílený účinek! (ještě totiž existuje modrý, patrně ne s tak silnými účinky).

Purus Meda PM Chlamydil Extra 60 tablet PM Chlamydil 60 tabletAnti parasite (Purge) 60 kapslí

Problémy lidí s chlamydiemi i boreliozou, lymskou boreliozou, jsem sledovala na různých diskuzních forech. Všichni tam řešili v podstatě to samé: doktoři jim předepisovali antibiotika, která nezabírala ... a pro mnohé to byl velice dlouhodobý problém!
(obrázky Chlamydilu a Anti-parasite jsou z internetu)

Jedni mí známí používají Zapper a vychvalují ho, kudy chodí. Já s ním osobní zkušenost nemám, takže nemohu posoudit.

Ještě se vrátím k chlamydiím: primárně se prý přenášejí pohlavním stykem. Jenže jak si vysvětlit jejich přítomnost v momentě, kdy máte stálého partnera nebo několikaletou abstinenci v sexu? Když jsem totiž mluvila s lidmi řešícími tohoto parazita, došli jsme vždy i na tuto otázku. Nejdřív se totiž logicky člověk zastaví a zpytuje své svědomí. Když ale na nic nepřijde, tak co dál? No jasně, v prvním případě můžete obvinit partnera z nevěry a nemusíte mu věřit ani v momentě, kdy vám přísahá, že byl věrný a jiné partnery/ky neměl. Ale co v případě starších či starých lidí, vdov a vdovců?


hledala jsem i na youtube, ale tam jsou jen videa v angličtině - tak alepoň jedno srandovní:
http://www.youtube.com/watch?v=WAMS4zz6WM8, autor: zameckejStránky zaměřené na lymskou boreliozu: http://www.borelioza.cz/.
(zde stojí za pozornost hned jedna z prvních vět v úvodním odstavci, totiž - že se tato nemoc vyskytuje poslední dobou stále častěji a připisuje se to také globálnímu oteplování ... ) - což jak víme z různých videí: pod touto záminkou nás práškují.


Velice zajímavá kniha pojednávající o zapperu a hlavně ! o parazitech je Revoluce v léčení všech nemocí od Huldy R. Clark. (což je druhé revidované vydání knihy Revoluce léčení nemocí. V tomto aktualizovaném vydání jsou mimo jiné i texty, které jsou určeny pouze pro Českou a Slovenskou republiku. Autorka je zaslala vydavateli této knihy během vzájemné korespondence 5.-7./2009. K dalším aktualizacím už, bohužel, nedojde, neboť Dr. Clarková zemřela v září 2009)

Revoluce v léčení všech nemocíRevoluce v léčení nemocí -- Nový způsob prevence a léčení všech nemocí. - Hulda Clark, Regehr

obrázky jsou z internetu1. díl - zde
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | E-mail | Web | 7. ledna 2014 v 10:23 | Reagovat

Ali je vidět,že tě to velmi zaměstnává a není se čemu divit.Na boreliozu existuje přírodní lék a je velmi podrobně popsaný v knize:Storl Wolf-Dieter: Přírodní léčba boreliózy
Můžeš si ho udělat sama,ale musíš vědět jak.Účinná bylina na tento problém je štětka lesní,a to její kořen,sbíraný v prvním roce na podzim.Nejlpe,když si ho sama vykopeš.Pozor,druhým rokem nemá účinek.Jestli máš možnost si tuto knihu vypůjčit v knihovně,tak neváhej,stojí to za to.Autor měl taky boreliozu,takže ví,o čem píše. :-)

2 Helena Helena | 7. ledna 2014 v 10:23 | Reagovat

Jsem ve spamu. :-!

3 alape alape | E-mail | Web | 7. ledna 2014 v 18:40 | Reagovat

[1]: Heli, děkuji moc za typ, knihu ani bylinu neznám - tak se zkusím mrknout v knihovně (i když někde uvnitř doufám, že už to nebudu potřebovat :-? )
Teď jsem se dívala na stránky p.Klocové a docela mě ty ceny překvapily, pamatovala jsem si je trochu jiné - ale možná se pletu? Ta paměť fakt nic moc - nemáš nějaký typ?
Ono je to s těmi chemtrails zvláštní - jak jsem se toho tématu teď dotkla, začaly mi vyvstávat různé souvislosti z dřívějška i možné dohady ... a skládalo se to ... do nekonečné řady, že jsem chvílemi nestíhala psát.

4 Helena Helena | E-mail | Web | 7. ledna 2014 v 18:59 | Reagovat

[3]: Ali,všechno si ani nemůžeme pamatovat,a když,tak jen to,co je pro nás důležité.Tak jak píšeš,přijde chvíle a prach se sám zvedne a opráší zapomenuté a oživí kůru mozkovou. :-) O tom Chemtrailis je to všechno moc zajímavé,ale zaráží mě,že články mizí.Začnu to asi pozorovat,snad v ltě,to jsme víc venku. :-)

5 alape alape | E-mail | Web | 7. ledna 2014 v 20:06 | Reagovat

Máš pravdu, Heli, když já si pamatovala, že dřív jsem si pamatovala víc :-D  :-D  :-D  :-D
Mě ty zmizelé články taky překvapily - nejdřív jsem myslela, že hledám blbě, ale pak jsem se několikrát dostala přes odkazy na stránky s error ... odkaz nefunkční apod. Věnovala jsem tomu hodně času, ale co jsem hledala, jsem nenašla ... několik konkrétních věcí, o kterých vím určitě, že jsem je četla netu.

6 pavel pavel | Web | 7. ledna 2014 v 21:41 | Reagovat

Nepřečetl jsem o tom skoro nic a nerozumím tomu jako ty, ale čistě logicky co vím... ty "jedy" ať je to cokoliv, které za život naše tělo dostane, jsou stále v nás přítomny a pak stačí slabá imunita a všechno opět vyjde na tzv. na SVĚTLO. ;-)

7 alape alape | E-mail | Web | 7. ledna 2014 v 23:37 | Reagovat

[6]: Myslíš, že je to nezvratné? Já se právě snažím najít něco, co by fungovalo ... říkala jsem si, že když to jde dovnitř, mohlo by to jít i nějak ven ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Free counters!