chemtrails 3

5. ledna 2014 v 3:30 | Alape |  mé prožitky a zkušenosti
Mezi známými jsem se s mojí hypotézou - tedy že je to dost divné, aby tolik lidí mělo najednou trombozu a embolii - nechytala. Poslali mě do háje s tím, že si vymýšlím blbosti a hledám mouchy tam, kde nejsou. (oni prostě jen nic takového nepostřehli ... šlo to mimo ně)


Naštěstí je na netu už hodně různých článků nebo diskuzí zaměřených přímo na toto téma. A jak jsem tak četla a proklikávala různými příspěvky, dostala jsem se právě i na stránky pojednávající o chemtrails.
Sice jsem už dřív slyšela i přímo od lidí, co to s nimi dělalo, když byli např. ve volné přírodě, ale brala jsem to spíš jako jejich citlivost nebo přecitlivělost. /náhlá chřipka s antibiotiky - v létě, někdo měl jakousi rýmu, která vypadala jako alergie, ale na nic netrpěl, nebo dlouhotrvající kašel, kterého se nešlo nijak zbavit - to jsem viděla u známých a podle nich to bylo způsobené právě letadlem zanechávajícím za sebou bílou nemizící stopu a oni se v ten moment nacházeli pod ním třeba na louce, nekrytí...
(Tenkrát jsme tomu říkali "čáry jako od letadla, co nemizí". A zkušenosti lidí vypovídaly vesměs o problémech dýchacího aprátu...)

Jenže na několikerých těchto stránkách o chemtrails byly embolie a tromboza uvedeny jako jeden z přímých zdravotních problémů při "práškování" - a najednou mi to začalo do sebe všechno zapadat. Ano - ten masový výskyt v mém okolí, který jsem zaznamenala, i na diskuzních forech na netu ... to mi dávalo smysl.

Těch čar na nebi jsem si všimla už dávno, to je jasné. Jenže jsem o tom nevěděla nic. Jen mi připadalo divné, že tam stále zůstávají. Jako malá holka jsem ráda pozorovala letadla a bílou čáru za nimi. Líbilo se mi, když ji sluníčko zbarvilo dozlatova a mrzelo mě, že skoro hned mizí. Bylo to pro mě tehdy takové pohádkové kouzlo.
Dnešní čáry ale na nebi zústávají strašně dlouho a kolikrát jsou tak podivně geometrické, že to zaráží.
A myslím si, že s tímto "fenoménem" souvisí i současné nepřirozeně barevné duhy. Určitě jste si už taky někdy všimli, že dnešní duha (naštěstí jen některé) má nepřirozené barvy - já jednou viděla cosi, kde byla tak temně fialová, že vypadala jak černá - taková barva normálně v duze není. A není ani normální, aby byla stejná barva dvakrát vedle sebe. Vždy to byl ladný přechod mezi řekněme žlutou, červenou, modrou a zelenou. Viděla jsem totiž i takovou duhu (vloni), kdy bylo pár barev už nevím v jakém pořadí, uprostřed byla oranžová, úzký tmavý proužek a další oranžová následovaná dalšími barvami. (zrcadlově) Bylo to jednoduše divné a působilo to na mě velmi rušivě.
Nečetla jsem všechno dopodrobna ohledně chemtrails, takže je možné, že je tam duha také někde zmíněná, já se s tím tedy zatím nikde nesetkala, ale myslím, že sem spadá "chemická" duha také!

Takže nyní si kladu otázku: "Do jaké míry je ta leidenská mutace skutečně dědičná ve smyslu dědictví předků?" *


Nicméně bych tento prostor chtěla využít zároveň i jako

varování:

(hlavně tedy pro dívky a ženy, které užívají antikoncepci, případně ženy v přechodu, které užívají hormonální léčbu či doplňky)
Jelikož se nedal přehlédnout údiv v očích doktorek nad tím, že neberu antikoncepci a jelikož vzhledem k leidenské m. mám zakázáno užívání hormonů, až budu v přechodu, došla jsem logicky k následujícímu:

tyto hormonální léky svým působením zahušťují krev! Proto, pokud je užíváte, začněte používat kayenský pepř a vitamín C! (přírodní látky ředící krev)


Potvrzení této mé úvahy jsem našla na vícero webech zaměřených medicínsky, např. zde: http://nemoci.vitalion.cz/trombofilni-stavy/

Ale to trochu předbíhám, článek na toto téma mám připravený na zítra.

(mj. jsem během léčby Warfarinem nesměla užívat žádné volně prodejné léky na bolest - ředí krev. Jednou jsem toto řešila s lékárníkem u nás a řekl mi, že před časem musel volat snad 4 sanitky během týdne pro lidi, co si takto nebezpečně naředili krev prášky proti bolesti ...)
Víte, ono je to strašně těžké - nesmíte nic na bolest, ale zároveň mluvíme o době plus mínus 3/4 roku, kdy je předepisován Warfarin.(a to nemluvím o lidech, kteří ho musejí užívat už stále jako např. mamka a babička s embolií nebo kamarádka po několika operacích srdce)
A prostě jsou situace, kdy vás něco bolí. Sice patřím mezi lidi, kteří sáhnou po prášku proti bolesti až jako po poslední možné variantě, ale přesto občas ano. A co dělat v takový moment?
V lékárně mi nic nechtěli prodat, když jsem zmínila Warfarin - že prý jen na předpis, z volně prodejných léků nic. (Tedy: nabídli mi Panadol, ale ten mi nezabírá a Paralen - po něm zvracím). Jenže s doktorkou to byla snad půlhodinová diskuze tenkrát a doprošování, protože mi nic předepsat nechtěla. Připadala jsem si hrozně na entou ... Dodnes vlastně nevím, proč mi nic nechtěla dát - jestli je to tak drahý, nebo takový svinstvo ...

Zde je dobře vysvětleno užívání Warfarinu: http://www.kardioamb.com/uzivate-warfarin.php


A na závěr jedno krátké video o chemtrails:
v naší televizi na TV Prima:

http://www.youtube.com/watch?v=30g9hM0xco8, autor: runn1ng

* k tomuto se ještě vrátím později, nějak se mi ten jednoduchý článek začal rozvíjet v nekončící sérii - jeden z nich je pak blíže o nanotechnologiích - kde právě najdeme i bližší vysvětlení.Na závěr děkuji Helence, která mě upozornila na chybu a mohla jsem ji tak opravit!1. díl - zde
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 5. ledna 2014 v 10:57 | Reagovat

Moje bývalá přítelkyně dostala po antikoncepci embolii a dodnes musí užívat Warfarin a chodit na kontroly krve. Takových jedů jsme my muži ušetřeni.

2 alape alape | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 15:59 | Reagovat

[1]: Ono to tak vypadá jen na povrchu, že vy muži jste toho ušetřeni - skutečnost je jiná a velmi smutná! Tyto hormony jsou totiž vylučovány (přebytek) z těla spolu s močí a dostávají se tak do vody ... čističky je neumí odstranit! A dokonce už i vědci se zabývají otázkou ryb - kdy se ze samečků stávají samičky ... (zítra mám v článku o tom jedno video z youtube)

3 pavel pavel | Web | 5. ledna 2014 v 17:19 | Reagovat

[2]: Doufám, že se to nedostane i do piva. :-D

4 alape alape | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 17:30 | Reagovat

[3]: jooo ... tak to nevím :-D
ale pivo je další kapitola sama pro sebe :-D tam totiž některá ze složek (už nevím jestli chmel nebo jiná) obsahuje přirozeně buď ženské hormony nebo jim podobné - proto je spousta mužů bezprostředně po vypití piva naprosto nefunkčních při sexu :-? (aspoň jsem to kdysi někde četla ... a skutečnost mi to potvrdila :-D  :-D  :-D - tedy tu nefunkčnost)

5 pavel pavel | Web | 5. ledna 2014 v 19:44 | Reagovat

[4]: Možná to bude jen tím jejich pupkem a ten zatím nemám. :-D

6 alape alape | E-mail | Web | 6. ledna 2014 v 17:05 | Reagovat

[5]: Tak teď jsi mě naprosto dostal! :-D Jak s tím souvisí pupek?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Free counters!