chemtrails 2 (trombóza)

4. ledna 2014 v 3:30 | Alape |  mé prožitky a zkušenosti
Před třemi roky, po odchodu z práce, mě začala bolet levá noha pod kolenem (vespod v ohybu). Bylo léto a krásné počasí a sice mě zmáhala únava a spavost (únavový syndrom), ale občas jsem (ještě ze začátku) měla chuť se podívat ven, nebo jsem musela dojet s babičkou, kterou jsem dostala na "starost", někam k doktorům.
Jakýkoli pohyb se stával čím dál tím víc nepříjemný a uvědomovala jsem si, jak se mi zároveň s tím zhoršuje nálada.


Když už to trvalo asi měsíc a bolest gradovala, překonala jsem své předsudky vůči doktorům a šla s tím k obvodní.
Prohlídla mi nohu, promačkala a poslala domů s nějakými prášky a vyjádřením, že je to jen asi natažený sval.
Po dvou dalších dnech jsem u ní byla znovu, ale tentokrát s tím, že jsem se poslední dvě noci neměla šanci vyspat kvůli bolesti a noha mi v lýtku (naštěstí !!!) otekla.
Poslala mě na sono, kde se ukázala tromboza hlubokých žil.
Jak jsem k tomu přišla? Nevím. Asi špatnou životasprávou a sedavým způsobem života.
Lékařka na sonu byla velmi příjemná a tak jsem se jí zeptala na více podrobností s tím, že jsem zmínila, že mamka i babička mají embolii na plicích.
Doporučila mi, abych se nechala od obvodní poslat na speciální vyšetření na dědičnost.
A skutečně se potvrdila dědičnost z matčiny strany. Diagnostika: Leidenská mutace.

Takže ano - jsem mutant :D.

A právě tehdy jsem začala na netu hledat něco víc okolo této lékařské diagnózy.

(mimo jiné jsem se dočetla i to, že Warfarin, podávaný při tromboze jako lék na ředění krve, byl dříve používán, tedy samozřejmě v daleko vyšší koncentraci - jako jed na hubení krys !!! Takže si asi umíte představit, že jsem se pak opravdu cítila jak ta blbá trávená a trápená krysa Vasilisa.
Asi po 3/4 roce mě to už fakt nebavilo a tak jsem se jednou doktorky zeptala, kdy že už budu moct konečně ten jed na krysy vysadit. Sestřička, která tam zrovna byla taky, na mě začala příšerně ječet "Co že si to dovoluju," ale doktorka mi dala tenkrát zapravdu ...
Sice jsem si občas snižovala samovolně dávky, ale úplně vysadit jsem si ho nedovolila - musela jsem chodit nejdřív každý týden, později jednou za 14 dní na QICK - odebírali mi krev z prstu a kontrolovali srážlivost ...)

Tromboza je dle lékařů způsobena pravděpodobně nezdravým způsobem života - málo pohybu, sedavé zaměstnání, kouření, dědičné vlivy (to na mě sedí plus mínus), ale i třeba alkohol a antikoncepce. Takže všechno, co jde a je všeobecné ...

Nicméně, co mě zaráželo stále víc byla skutečnost, a té si nešlo nevšimnout, že je trombozou postižena i spousta mladých, velice mladých lidí! I třeba kolem dvacítky! A tady jsem se začala trochu ztrácet. Nedávalo mi to logiku - jak by za tak krátkou dobu svého života k tomu mohli přijít? Kolik by museli vykouřit cigaret denně, vypít alkoholu, sníst antikoncepce...?
Další, co mě překvapilo - mamka ani babička na vyšetření na dědičnost nebyly. Nevěděly o tom, že je to dědičné.

A právě toto byl též jeden z faktorů, který podnítil mou zvědavost. Všimla jsem si, že najednou víc lidí v mém okolí řeší to samé jako já - s kamarádkou jsme měly jen měsíc rozdíl, kdy u ní to zjistili později. Mamka byla v nemocnici asi 4 měsíce přede mnou s embolií (plicní sraženina krve), ale našli jí též trombozu v noze (předcházela té embolii), která se jí udělala i přes to, že nosila stahovací zdravotní podkolenky na žíly. Asi rok přede mnou holčina u mě v práci (dvacetiletá, předtím dělala servírku), spolužačka jedné fyzioterapeutky, ke které jsem tenkrát chodila (mladá holčina, přivydělávala si takto, jinak studovala sportovní vysokou!) a ona sama navíc věděla ještě o třech dalších lidech ze svého okolí ... Asi si na všechny ani nevzpomenu, ale prostě moc stejných úkazů skoro v ten samý moment (tedy jen v malém časovém úseku) v mém okolí a navíc jsem musela vyškrtnout ze seznamu málo pohybu či sedavost, protože ve spoustě případů to prostě nepasovalo!

A jak to souvisí s chemtrails?
Jak to vidím já se dozvíte v pokračování ...

1. díl zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | E-mail | Web | 4. ledna 2014 v 10:03 | Reagovat

Ali,Karel má ty samé problémy už asi 20 let.A jeho brácha má to samé,s tím rozdílem,že se mu neotevírá noha.U Karla to bylo letos pořád něco,lékařka mu vysadila ISKOVER,a pak to začalo.Noha se mu otevírala a zase zavčela a otevřela na jiném místě.Tedˇ je momentálně pokoj,ale řeknu ti,že je mi ho líto.Jeho mamka to měla také a synové to asi zdědili. Tady se tomu také říká faktor 5.Neteř brala antikoncepci,ale když viděla,že táta má problémy,nechala se vyšetřit a doktorka říkala,bude lepší,když vysadí pile,a pak otěhotněla.Dvakrát denně si musela píchat Heparin a nakonec se jí narodila postižená holčička.Asi to s tím Heparinem nemá nic společného,ale kdoví.
Na ředění krve jsou taky dobré kopřivy,ale Karlovi čaj z kopřiv nechutná,aspirin ničí žaludeční sliznici atd..Je to takový začarovaný kruh,nosí už léta kompresní podkolenky,které určitě něco pomůžou,ale problém nevyřeší.Je to asi jeho karma,kterou si takto odpykává,kdoví,co v minulosti natropil.

2 mengano mengano | E-mail | Web | 4. ledna 2014 v 12:42 | Reagovat

To je tedy nadělení. Mě to tak připadá, že v dnešní době se různé nemoci zcela vymykají rozumnému logickému vysvětlení. Logickému ve smyslu příčina - následek.
Celý život jsem měla víceméně sedavé zaměstnání a nakonec jsem se dozvěděla, že mám záda zhuntovaná jako dřevorubec :-) Bolí mě "od zad" noha, doktoři mě všelijak prozkoumali a nakonec ze mne udělali státem podporovaného feťáčka. Cpu se Apo-Gabem, který střídám s Neurontinem a nic se nemění :-) A když jsem si přečetla příbalový leták, tam mě málem trefil šlak.
Držím ti palce, ať se s neduhem popereš.

3 alape alape | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 2:59 | Reagovat

[1]: Tak to mě mrzí, Heli. Tvůj manžel to nemá vůbec lehké. Já jsem viděla u babičky mokvající boláky na nohou - a začarované kolečko bylo už jen to, že taky musí nosit kompresní podkolenky. Jenže ty nedýchají, čímž jí to mokvalo víc. Když si je nevzala, ty boláky se sice lepšily, ale zas jí ta noha strašně otékala a bolela (tedy, pokud otevřená noha znamená toto, jestli se nepletu - kdyžtak mě, prosím, oprav)
U té dědičnosti, jak píšeš, mě překvapilo, že to mají zděděné oba bratři! U nás to vypadá, že jsem dědila jen já: když jsem o leidenské říkala mé sestře, šla si to nechat zkontrolovat, hlavně kvůli malé - aby to u ní kdyžtak podchytili včas (antikoncepce později v dospívání apod.) a věděli o tom, nebo aby mohla být v klidu - a sestře nenašli nic!
S tím Heparinem, toť otázka ... Co jsem četla, tak leidenská způsobuje potraty.
Kompresní podkolenky stahují žíly, případně oteklé nohy. Musí stále užívat Warfarin?

4 alape alape | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 3:15 | Reagovat

[2]: Tos nazvala úplně přesně: vymykají se! Příčina - následek už neplatí!
Občas mě i připadá, že ani psychická příčina neodpovídá (nebo to špatně interpretuji :-D ) - používám ráda knihu od R. Dahlkeho Nemoc jako symbol. Dříve mi přišlo, že to platilo stropro vždy, teď buď neplatí nebo pletu interpretaci ...
Musela jsem mrknout na net na ty prášky, co užíváš, neznám je. Popis vypadá dost stejně. Ale je to síla! A vysvětlili ti to nějak? Od čeho to je? Přeci není možné, aby sedavé zaměstnání mělo takovýhle dopad!
Děkuji za přání!
Také ti držím palce, ať je to každým dnem jen lepší a lepší! :-)

5 mengano mengano | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 11:23 | Reagovat

[4]: Nerolog  v Praze (tam jsem se dostla po dost složité anabázi) mi vysvětlil, že se mi zužuje páteřní kanál a navíc mám nějaké výrůstky, které mi spolu se zničenými ploténkami tlačí na kořenový nerv a způsobuje to neuropatické bolesti. Takže mě bolí nejen záda, ale i hezky noha :-) Ten neurontin mi s Apo gabem střídají proto, že Neurontin je dražší :-) Účinky jsou víceméně totožné. K tomu ještě beru Oxycontin, což je lék návykový, proto to označení "státem podporovaný feťák":) Jedu si takhle už třetí rok a výsledky celkem nulové. Operaci mi konzilium nedoporučilo, protože by museli dělat titanovou "výztuhu" přes 3 obratle a to by prý nemuselo dopadnout úplně nejlíp.
Dost mě to štve, protože jsem zvyklá na práci kolem baráku a tohle omezení mi způsobuje dost problémy. Kdybys mě viděla, když se třeba hrabu ve skalce a lezu při tom po kolenou, protože na bobku sedět nemůžu (už bych se nikdy nezvedla), tak by ses pobavila ;-)Hlemýžď je proti mně solidní rychlík.

6 Helena Helena | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 11:49 | Reagovat

[3]: Ano,zdědili to jenom synové,sestra od Karla nemá žádné problémy tohoto rázu.Takže od mamky na syny a dcera je po tátovi.Karel nebere vůbec nic,už jsem mu říkala,že se vypravíme na ty kopřivy,tos ho měla vidět. :D Sedm roků měl pokoj a tento rok po vysazení toho léku to začalo.Noha mu nemokvá,to ne,ale když je to otevřené,tak to holt bolí. ;-)

7 Helena Helena | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 11:50 | Reagovat

A máš mě ve spamu.Krásnou neděli Ali,u nás svítí sluníčko,tak ti ho trochu posílám. :-)

8 alape alape | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 17:10 | Reagovat

[5]: Je super, že to bereš s humorem :-) a při představě, jak si to šnek prosviští kolem tebe, jsem se musela smát :-D
Jedna moje známá si kdysi zlomila "ocásek", taky jí to léčili vším možným, ale nezabíralo nic...
Při čtení tvých řádků jsem si ale vzpomněla na jednu knihu, ke které se ráda vracím. Napsal ji Clemens Kuby a jmenuje se Léčení, zázrak v nás - popisuje zde svůj životní příběh, kdy jednoho dne nešťastnou náhodou vypadl z okna a zlomil si páteř, kdy se mu přerušila i mícha. Zůstal upoutaný na lůžko s vidinou pohybu na vozíku do budoucna. Vlastně měl štěstí, že to přežil. Ještě v nemocnici s tím však začal pracovat - snažil se aktivovat si samoléčitelské síly. Jasně, že to nebylo ze dne na den - ale povedlo se mu to! A dnes chodí! On sám o tom říká, že ... rozvinul metodu, která ukazuje i ostatním lidem cestu k jejich samoléčebným silám ...

9 alape alape | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 17:22 | Reagovat

[6]: Heli, snažila jsem se na netu mrknout na co ten lék je, ale nezobrazilo se mi nic, takže to asi není v češtině dostupné.
A napadlo mě, že pokud má takový odpor ke kopřivám, třeba je v nich něco, co nepotřebuje, že to vnímá podvědomě - tak co zkusit něco jiného zeleného? Nebo s tím novým odšťavňovačem, jak jsi před časem psala, zkusit dělat zelené pití? Kdysi jsem někde četla, že takto lidi používají nejen čerstvý ječmen, který si pěstují, ale i trávu - tedy myslím tu normální :-) - prostě všechno, co je dostupné v přírodě.

10 alape alape | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 17:23 | Reagovat

[7]: Za sluníčko děkuji, Heli, tady je dnes "ocelové nebe" (tak to ti posílat nebudu :-D )
Také přeji krásný zbytek neděle!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Free counters!